volání krve, | one.

10. dubna 2016 v 21:39 | adís. |  volání krve
obsah: Deštivé a mrazivé počasí se dostavilo do Montany právě tehdy, když se Claire změnil život. Postoj omegy je vskutku těžší, než se doposud myslela a musí bojovat a svůj holý vlčí samotářský život. Napříč útěkem se setkává s Branem, Charlesem, Annou a příliš dominantním a neznámým alfou - Grayem, ke kterému cítí zvláštní zášť.
Kdo má vší tu chuť jí zničit život a navíc ho poskvrnit a zlikvidovat z nadpřirozeného světa?
fanfikce na knihu: Alfa&Omega, Patricia Briggs.
žánr: fantasy, vlkodlaci, smečky, problémy, nebezpečí


Počasí v Seattlu bývá, jaké je ideální pro místní lidi, aniž by nadávali. Někdy se střídalo mrazivé nebo horké, moc časté to ale nebylo a nikdo si nijak nestěžuje, protože vždy, když na to dojde, mají v šatníku vyteplené kabáty nebo kraťase.
Dnes na autobusovém nádraží to bylo ale jiné. Každý měl mikiny různých barev buď nacpané v polovičním batohu a nebo ovázané kolem pasu. Mraky sice nedokazovaly, že by se chtěly scvrknout a nechat pohled blankytné modři, ale i slunce si našlo cestu, jak vylézt. Vzduch byl protivně teplý a vlhký.
Kdo ale byl bez jakékoliv bundy, byla Claire Betlingová. Měla jen menší černou kabelu, na které to ani nevypadalo, že by měla vevnitř nějaký oděv.
V kapse jí zabrněl mobilní telefon. Každý by se možná lekl, protože dvě sekundy předtím čekala nějaký telefonát, ale ona jen přikrčila obočí a dvěma pohyby vytáhla přístroj. Po zjištění, kdo ji otravuje, se podívala do dáli a vzala hovor.
Čekala, až se volající ozve.
"Claire?"
Ztuhla. Hlas na druhé straně nepoznávala, ani když naplno nastražila své uši. Dostával se jí do bubínku jen vzdálený šumot a tiché oddechovaní.
Zamračila se, ale nic neříkala. Číslo bylo neznámé, alespoň si jej nepamatovala a proto pro svou skrytou identitu mlčela. Ani se neopožovala nic zamumlat, kdyby se jednalo o nadpřirozenou bytost se silnějším sluchem.
Uběhlo třicet sekund a to by pro mnohé znamenalo jediné; a to paniku. Claire nepohnula ani brvou.
"Claire Betlingová?" Napřímila se a rozhlédla se kolem sebe. Třeba si někdo náhodně vybral něčí číslo a začal si z něj dělat šostky. Jako to dělaly malé děti, když si chtěly z dospělých vystřelit.
Ticho.
Volající se nadechl. "Tady Eric - Johnův bratr."
Poskočila hněvem, jakmile řekla osoba Johnovo jméno.
"Co chcete?" zavrčela lidsky. Nezněl jako někdo, kdo by si chtěl vykládat o jejímu kamarádovi a jeho bratrovi, kterého neznala ani osobně. John se ani o svých rodinných příslušnících nikdy nezmiňoval tak, aby si to zaznamenávala do paměti. Spíš podle jeho chování to vypadalo, jako by z domu utekl a s rodinou nechtěl nic mít společného. Možná s nimi nebyl ani v kontaktu, jinak by si toho všimla.
"Můžeš mi tykat. Jen jsem chtěl vědět, jak se ti vede." Opravdu? Nikdy jí naživo neviděl, možná byla viděna s Johnem v televizi, když oznamoval vyřešené případy, ale nikdy, nikdy ho neviděla. A to měla paměť celkem dobrou.
"Možná jste si spletl číslo." zamumlala. Pak si ale uvědomila, že možná není nadpřirozená osoba, takže to zopakovala víc hlasitěji. Muž se na druhé straně zasmál.
"Určitě ne. Kdo by si spletl číslo Claire Betlingové? Johnovu parťačku, jako v Kobře 11?"
Hádala, že se snaží udržet konverzaci díky vtípkům, které jí vtipné ani trochu nepřipadaly.
"Co chcete?" Ignorovala jeho poznámku a i o tom, že mu může tykat.
Mužův smích se ztlumil a potom úplně zmlkl.
Claire sledovala stále bavlnkovou šedou oblohu a zázrakem i sluneční paprsky. Pak ale do ní někdo žduchnul, až se zapotácela, ale udržela včas rovnováhu. Střelila pohledem po novém nepříteli a tvář se jí uvolnila, když zjistila, že do ní vrazil malý, asi dvanáctiletý kluk. Malé zloduchy neřešila, byla to prostě nevinná mrňata.
"No..." Hlas vyjadřoval, že je nespokojen s její ignorací. "Chtěl jsem ti jen poděkovat - však víš... Za to, jak si se o něj starala. Říkal o tobě pěkné věci." řekl a hrdelně zakašlal.
Její vlčice kdesi v nitru zavrčela.
"John nikdy nerad o rodině vykládal a stále nechápu, za jakým účelem jste volal. Buďto máte velice slušné pravidla vaší hry a nebo udělat z člověka kompletního idiota." pověděla Claire. Bojovala s vlčicí o první místo kontroly nad lidským tělem, ale Clairinina půlka jasně vítězila. Byla na sebe hrdá, ale zároveň očekávala, že tehdy, kdy to bude nejméně čekat, jí to vlčice vynahradí něčím ostřejším.
Muž se uškrnul. "Ale ne, Claire. To není pravda. Ty nejsi přece... idiot."
Vlčici štvalo Ericovo chování k ní. I když neměla vlčice nad Claire dostatečnou kontrolu, chtěla ho najít a rozsápat na kusy, ať by se schovával byť v tom největším pekle. Nelíbilo se jí to - choval se jako alfa smečky, přitom jím nebyl. Byla si tím ale jistá, že ne. Přece by žádný starší alfa nenechal postoj takovému....
Přestaň, zamumlala Claire. Vlčice se usmála a byla pyšná za svou druhou osobu v jednom těle.
"Takže mě příště nevolejte jenom kvůli tomu, abyste mi poděkoval. Děkuji." Ukončila hovor dřív, než to čekal a vlčice zaprskala. Claire se zamračila.
Nelhal, připustila vlčice.
Buď je fakt dobrý lhář, nebo si dělal srandu, vyber si.
Vlčice se znovu škodolibě usmála a nechala prostor Claire. Sleduje jí pokaždé a pokaždé i sledovala. Jak od dvaceti vyrůstala, jak se přibližovala ke světu, do kterého patří. A jakmile Claire zjistila, že má v sobě duši vlka - a že s ním může i komunikovat, cítila se tehdy Claire jako blázen.
Claire zakoulela očima a cítila pořádný šluk spálených gum. Tím se dokazovalo, že autobus přijížděl. Když se ukázal na kraji ulice, všichni čekající lidé se postavili a připravovali si stropitné na zaplacení jízdenky.
Pořád ji ale vrtalo hlavou, proč jí volal jeho bratr. A po takové době...
Autobus s pískáním přibrzdil a zastavil na vyznačeném místě. Měl světle červenou barvu, která svým stářím dokazovala bledost červené. Vsadila by se, že kdysi to byla úžasná barva ohně, která byla jako první nalakovaná a všichni se v něm chtěli za každou cenu projet.
Zavřela oči a snažila se si zvyknout na všechny ty pachy - lidský smrad, benzín, spálené pneumatiky nebo voňavý burger z nedalekého stánku. Bylo jich mnohem víc, ale ty rozpoznat již nedokázala. Byly buď moc slabé nebo to byly vůně všeho prostoru okolo.
Všichni postupovali podle řady a dost rychle to ubíhalo - sedm lidí bylo před ní a autobus byl prázdný. Tím líp. Alespoň se nemusela tlačit mezi ty lidoopi. Zachytila taky pach toho malého kluka, který do ní šťouchl. Mrazivě se pousmála a vyrazila vpřed k řidiči. Ten si ji prohlédl, vzal si od ní peníze a Claire se rozešla uličkou a vybrala si vhodnou sedačku, aby mohla sledovat rozmazané okolí za oknem. Autobusy přímo nesnášela, ale pěšky se jí šlapat nechtělo. Navíc nemá ani auto, natož aby se mohla někam dovést sama. Musela proto přemlouvat vlčici, že to jinak nepůjde. A i když brblala, souhlasila.
Seattlovská příroda byla vskutku úžasná. Pokud na listy stromů a trávy dosedaly sluneční paprsky, bylo vše v naprosté harmonii a klidu. Nejradši by Claire z toho autobusu přímo vyskočila a sedla si do trávy, aby se jí mohla kochat a nasávat její vůní.
Zavřela na chvíli oči. Byla to možná i sekunda, protože hned, když je pak otevřela, popojelo vozidlo o necelých pět metrů.
Uběhlo asi deset minut a Claire si začala připravovat svou černou poloprázdnou brašnu, aby jen seskočila jak laňka a byla venku od přítomností sedmi - tedy osmi i s řidičem - lidí venku.
Byl pátek. Moc se nedivila, že je tu tak málo lidí, protože všichni jsou buď doma nebo do teď v práci. Ale tempem, jakým autobus jel, zvažovala, jestli náhodou všichni nejedou z práce auty. To by dávalo smysl.
Přesedla na druhou stranu sedadla a dala si tašku přes rameno, blíž k oknu. Jakmile uslyšela a ucítila smaženinu gum, okamžitě vytryskla a čekala, kdy se otevřou dveře. Tomu smradu se ale vyhnout nedá.
Jenomže dveře se neotvíraly. Hodila zamračený pohled do odrazu zrcátka řidiči, ale ten se ohlížel někde mimo a podle našpulených rtů odhadovala, že si bude pískat. Naprosto ji ignoroval. Jako by to měl nahrané předem...
Její nos zachytil nevítanou sílu. Otočila se. Každopádně to byla chyba. Ihned se jí do očí naskytla tvář muže, která... zrovna moc lidsky nevypadala. Místo zubů cenil tesáky a oči mu zářily jasně zlatou barvou. Hned poznala, že je v průšvihu. Protože tohle byla dosti dominantní karta a ona - samotářka a submisivní vlčice - si nemohla dovolit na něj vyskakovat. Ale vlčice v jejím těle se vzbudila. Oči sice neměla jako on, ale zavrčela.
Chlap, vyšší snad o dvě hlavy než ona se přidržel sedadel a díky nim se taky odrazil přímo jejím směrem. Povalil ji na zem a drápy ji přitiskl k podlaze, až praskla. Claire se snažila se mu vymanit, ale uvědomila si příliš pozdě, že je mnohem silnější a zkušenější než ona. Možná i starší.
Clairenin vlk zavrčel a překulil se dopředu. Tím udělala kotrmelec vzad a jednou nohou kopla může do čumáku. Zakňučel.
Když se Claire soukala z podlahy, něčeho si všimla. Malý, černovlasý kluk, ten, co do ní žduchl se na zadních sedadlech mračil a házel nepříjemné pohledy po chlapovi, který bolestně naříkal. Řekla by, že to byla skutečně dobrá rána a dala do toho sílu, aby se ještě překulila, ale momentálně musí zjistit, jak se dostane ven z autobusu. Taky ji překvapilo, že lidi jen hledí a nic neříkají.
Mají strach, řekla vlčice, která vítězně získala svou půlku, jako by uběhla maraton jako první.
"Zabijeme tě." zašeptal kluk, aby to slyšela jen Claire. Měl výraz jako by byl dospělý a o všem rozhodoval. Jako král.
Claire zavrčela a tím časem, co se druhý vlkodlak skláněl nad svým nosem a za chvíli se zahojí, hledala, čím by otevřela dveře. Ale všimla si, že tu nejsou žádná tlačítka pro nouzová zastavení.
Zatnula zuby a obořila se ramenem do jedné strany plechových dveří. Ty jen prohnuly a vydaly zvuk, jak pištící osel.
Zkusila to znovu.
Plech se tentokrát nad obrovskou silou doslova prolomil, protože nebyl čas na to se ještě víc prohnout a udělal v sobě velkou díru. Claire využila šance a skočila přesně v momentě, kdy se jí cizí, již uzdravený vlkodlak snažil drápnout do zad. Rozběhla se jak nejvíc uměla (to taky díky vlkodlačím schopnostem a síle) a i přes troubící auta utíkala na druhou stranu chodníku.
Oči se jí už vrátily do normální trávové barvy a proto se uvolnila ještě víc. Ale byla také překvapená. Protože když skočila z vozu, její vlčice se klidila stranou. Což nikdy nedělala a přemýšlela, jestli by to někdy udělala, jestliže pořád bojuje o první kontrolu. Normálně by se usmála, ale teď na to není pravá chvíle. Otočila se.
Červený minibus odjel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabriella | Web | 12. dubna 2016 v 6:59 | Reagovat

Nevím jak začít. I když je to fanfikce tak je to boží *-* jen tak dál!!

2 Wek | Web | 8. června 2016 v 9:52 | Reagovat

Neskutečně pěkné píšeš! :3 Pokračuj prosím :))
Jinak, moc se omlouvám za neaktivitu, ale škola mě prostě nenechala ani pomyslet na blog a vůbec něco napsat xD Už se vracím,. takže jéj...→ Prázdniny :3

3 Fenris | Web | 20. června 2016 v 1:34 | Reagovat

Huhůů dočteno, kdy bude pokráčko? xD

4 ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 10. srpna 2016 v 18:52 | Reagovat

Dokonalé

5 Mei | E-mail | Web | 20. října 2016 v 21:11 | Reagovat

Promiň, že to píšu sem, ale třídím SB a ráda bych, kdyby sis přečetl/a tento článek ➡ http://loveyaoiforever.blog.cz/1610/trideni-spratelenych-stranek
Děkuji moc :)

6 MaikelS | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:59 | Reagovat

I found this page on 14th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

7 WaclawW | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:22 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na fantasy-huntress.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

8 AlexDot | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 20:32 | Reagovat

If you need a licensed locksmith in San Diego or in the vicinity areas, don’t hesitate to affect the website of The San Diego Locksmith collaborate - <a href=http://help-locksmith.com/>locksmith san diego</a>!

<b>The San Diego Locksmith Team</b> – The Most Reliable Locksmith Services At Your Hand!
It’s obdurate to delineate disheartenment when you can’t yawning a door of your auto or apartment. Also you may take sweaty when the system from a safe as the bank of england flies in of your judgement or you have puzzled the keys. Another popular senses of an ineptitude to unlock the auto’s or theatre’ doors is a jammed lock. In all these situations you necessity to unlock your acreage in San Diego. That is when The <a href=http://help-locksmith.com/>San Diego Locksmith Conspire’s services</a> can be handy.

Check the plain era of <a href=http://help-locksmith.com/>locksmith san diego</a> to get to the details there the value, schedules, locations and services offered around the experts from The San Diego Locksmith Team.

9 MichaelBrach | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 11:37 | Reagovat

buying prescription drugs canada
<a href=http://dunamisproductions.com/>northwest pharmacy canada</a>
web medical information
<a href="http://talahicc.com/">canadian pharmacies legitimate</a>

10 MichaelBrach | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 19:02 | Reagovat

canadapharmacy com
<a href=http://visitwaushara.com/>canadian pharmacies that ship to the us</a>
canada drug pharmacy
<a href="http://waltcoexpress.com/">online pharmacies</a>

11 gelenlBiors | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 2:05 | Reagovat

Дорогие друзья совсем немного осталось до престоящего каникул в связи с этим вопрос кто куда хочет поехать отдыхать?
Подумываем с сестрой отправиться отдыхать, кто где ищет <a href=https://vk.com/otdyh_i_zhile_gelendzhik>жилье в геленджике</a>?
Боюсь что обманут сейчас столько мошенников страшно бронировать.

12 Ammaysnuffence | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 15:05 | Reagovat

Калькуляторы финансовых порталов
<img src="https://insuri.ru/wp-content/uploads/2017/01/ekonom-kasko-1-300x211.jpg" /><br />

Развитие рыка финансовых услуг спровоцировало и развитие программных продуктов для этого рынка. В частности, это касается рынка банковских продуктов и рынка продуктов страховых компаний.

Самые первые автоматизированные информационные решения стали появляться на сайтах банков, которые выдают ипотечные кредиты. Это был, в некотором смысле, маркетинговый ход. В 2005—2006 годах качественные сайты были не у всех банков. И уж тем более не на каждом был представлен кредитный калькулятор.

Разработка кредитного калькулятора и размещение его на сайте банка, безусловно, привлекало дополнительных клиентов. В те годы было еще недостаточно информации об ипотечных кредитах, люди их боялись. Расчет суммы с помощью ипотечного калькулятора помогало снять эту боязнь.
http://tvgid.biz/user/JamesMep/
http://www.designengineerlife.com/webboard/member.php?action=profile&uid=413728
http://turkeya.life/index.php?action=profile;u=38050

Сейчас на финансовых порталах, посвященных банковским продуктам, можно найти не только ипотечные калькуляторы, но и калькуляторы депозитов, кредитных и зарплатных карт и пр.

А на следующем этапе автоматизация расчетов «настигла» рынок страховых продуктов. Появились порталы, которые помогали физическим лицам выбрать страховую компанию. На этих сайтах обычно размещается калькулятор КАСКО и ОСАГО, а также различные другие страховки. Поиск осуществляется по тем страховым продуктам, которые размещены в базе данных сайта.

В настоящее время, с появлением профессии ипотечного и страхового брокера, многие компании стали оказывать услуги по подбору финансовых продуктов. Для специалистов также существуют программные продукты, которые помогают оптимизировать рабочий процесс.

Продвижение нового сайта ? сложная задача. Причем, чем выше уровень конкуренции на той территории, на которой работает агентство, тем больше усилий придется для этого приложить. Один из самых эффективных и малозатратных по времени способов является наполнение сайта полезными для посетителей материалами. Если посетители найдут на сайте разрешение волнующего вопроса, то это обязательно повысит уровень доверия к агентству, а, следовательно, увеличит шансы на конвертацию посетителя сайта в клиента.
http://mediapartner.biz/nestandartnye-sposoby-reklamy-agenstva-nedvizhimosti/ - Реклама агенства недвижимости

13 BarbaraGoone | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 0:05 | Reagovat

http://js0xx.tk - your Aliexpress star sales...

14 Allenstimi | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 19:06 | Reagovat

классный веб ресурс <a href=http://ruspdd.com/exam/>Билеты ПДД</a>

15 Charlester | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 4:49 | Reagovat

<img>http://abcer.ru/wp-content/uploads/2018/03/5aa3d9058480d9.26565275.-150x150.jpeg</img>

Большой выбор продукции, частое пополнение ассортимента позволяет каждой женщине приобрести стильные вещи и почувствовать себя сексуальной.
Эффектно выглядят зимние комбинированные модели из меха и кожи на шнурках. Они восхитительно смотрятся с платьями и юбками любой длины. Завышенные ботинки на шнуровке акцентируют внимание на стройности ног. При этом модельеры рекомендуют присмотреться к ярким цветам, забыв про чёрный цвет.
При выборе данного предмета гардероба стоит принимать во внимание и иные особенности женской фигуры. Если женщина имеет пышную грудь, стоит отдать предпочтение изделиям из мягких материалов, что позволит выгодно подчеркнуть достоинства посредством декольте. Для обладательниц небольшой фигуры подойдут футболки с драпировкой, плетением и кружевами, посредством которых можно быстро увеличить свой недостающий объем.

<a href=http://abcer.ru/shop/kardigan/page/7/?orderby=price&order=DESC&paged=2>Женская Обувь, женское бельё, женские Платья</a>

16 RobertMow | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 1:36 | Reagovat

The perceptions that people can have a view sometimes. It called "The Plank". The hearing for Pompeo will be held by the Senate Committee on Foreign Relations. His ability to survive them earned him the nickname "Teflon President."Zuma faces more than 780 allegations of corruption relating to a 1990s arms deal.

cheap nfl jerseys Those meanies from days past were just jealous. But even as Schneider personifies what it means to find success in the field of NFL roster building, he also can serve as a reminder for how demanding and cyclical the league can be. Besides, many people consider continuous improvement opportunities as an invaluable fringe benefit, and choose to work for companies that provide these opportunities..  cheap nfl jerseys

We turned our phones on as we taxied on landing in Montreal. I do not claim trans as an identity, it just a fact. She WILL cheat on you. Until then, we should watch and wait.. As evidence he is not in the dog house, Biden hosted a student loan event at the White House Thursday and will make a two day campaign swing in Ohio next week..

cheap jerseys wholesale This is something I've been knocking around in my brain for sometime now. I literally grew up with the show during the tumultuous teen years when it aired from 2004 to 2010. In another thread some one had asked if Ice lake will be on 10nm and some one had come in and said they heard a rumer because of the bad batches no, it would be on 14nm+++.  cheap jerseys wholesale

http://www.footballjerseysuppliers.com/ - cheap jerseys wholesale Check out the video below to put you in a giving spirit. I walked away and continued with my shopping, and I heard him chuckle as I walked off. If even 1 million gamers start using the coin just for mine craft alone would push the price up do to all the coins being used to "Own" Items, hope this helps a little, catching some zzzzzz.  http://www.footballjerseysuppliers.com/ - cheap nhl jerseys

Another issue I have with the story so far is the portrayal of dragons. Don't be so quick to say "no" when something is communicated through a medium. It was released on free, promotional 45 rpm records available in 7 Eleven stores.. We need to think.

https://www.cheapjerseyschinao.top/ - wholesale china jerseys A female victim elaborates, "It like when you in labor, having a baby, and you reached the peak of a contraction that absolute peak and you feel like you just can do it anymore. Most other people seems to gleefully throw themselves into conversation after conversation but I tend to want to sit quietly off by myself somewhere..  https://www.cheapjerseyschinao.top/ - cheap nba jerseys

Beyond all of that, if you can stop that quickly, you a bender and probably rode the bench in whatever the bottom of your league was. There are approximately eight million brown rats in Paris. You should never publish, distribute or post login information for your Account.

cheap jerseys wholesale Did anyone really expect a man as smart as Barack Obama to just lie down and be rolled over by swiftboating Republicans who have unlimited Citizens United money for negative advertising? Get over it Republicans. For instance, take a look at this photo! This is a globe by AlpenglowVintage.  cheap jerseys wholesale

Italy is pretty bad when it comes to pickpockets/thieves.If you need to keep more gear on you while out and about, look into getting a small lock that you can loop through the zippers to keep it closed. "Perhaps even more striking. I was more agreeing with your comment and adding to it..

cheap jerseys wholesale Southeast of Voisage Farm on the steep slopes of the east bank hills stood the village of Arry, and northwest of the Cte de Faye and beside the river, the village of Corny. The direction that the string was moving prior to equilibrium and the amount of the weights needed to bring the string to equilibrium give the string both direction and magnitude making the string a vector.  cheap jerseys wholesale

What would you say if we tried to change that. I just don get it.? I've been locked out of. Falling in love is easy. The big disadvantage, he correctly identified, is that it leaves the team vulnerable down the flanks. Other than that you really need to just put in the gaming time and learn which few characters are your favorite and just play them a bunch to master your craft so to speak.

http://www.footballjerseysuppliers.com/ - cheap ncaa jerseys His first skill called Pounce allows Murloc to dive in closer to an enemy and binding his victim to the ground. A tech team is working on the ground floor and a call centre team upstairs is fielding calls from UK supermarkets where more than 1,600 branches of Tesco and three Waitrose stores are posting donations of food http://www.footballjerseysuppliers.com/ - cheap jerseys.

17 SliquebyaccesiaMub | E-mail | Web | 1. května 2018 v 21:00 | Reagovat

Im homeless in Slovakia.
Im living in hotel from my work but this is only temporarily solution.
Im working from my 18 years and i did not finish high school.
I have 22 years and i want to create my family and have good life.
I want good girl which will be my wife in future but before i can have this i need home.
Because its really hard to have girlfriend or wife when you are homeless.
In this blog i will show you my life sad story and i will beg for help because i want in my life more than have house.
I want get happy life and happy family.
I want my Mother, Dad, me and my future girlfriend/wife will have really happy life.
I know life is not easy because i experienced real hell on earth.
But i want change it.
I builded plan how to be happy, have house and help many homeless people.
I need your help but I do not want it for free.
If you will help me i will must do some things which will better change my life, if you want i will sent you money back and on the end of this plan i will be able to help other homeless.

This is blog post about my plan how to get house and help other homeless people homelessneedhelp.wordpress.com/2018/05/01/plan-to-get-better-life-and-start-non-profit-organization-for-help-homeless-people/

18 tadalafilo | E-mail | Web | 2. května 2018 v 4:33 | Reagovat

Valuable forum posts. Many thanks.

19 Mildreddup | E-mail | Web | 8. května 2018 v 20:54 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/nords><img>http://lastnewstoday.ru/pr/nords/images/1.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/nords>онлайн флеш игры для взрослых
</a>

сайты онлайн взрослые игры
взрослые 3д игры онлайн
онлайн игры для взрослых эро
онлайн взрослые ролевые игры
мачеха сериал взрослые игры смотреть онлайн
игры онлайн очень взрослые
очень взрослые игры онлайн бесплатно
взрослые онлайн игры 21
онлайн игры про для взрослых
игры детей взрослого возраста смотреть онлайн
игры для взрослых девочек онлайн бесплатно
игры онлайн на логику для взрослых ру
играть онлайн эротические игры для взрослых
игры для очень взрослых мужчин онлайн бесплатно
взрослые игры смотреть онлайн бесплатно все серии
взрослые игры фильм смотреть онлайн комедия
взрослые игры мачеха 2 смотреть онлайн
взрослые игры смотреть онлайн 1080
браузерные онлайн игры для взрослых
игры онлайн для взрослых людей
игры онлайн поиск предметов для взрослых
игры для взрослых девушек бесплатно онлайн русские
русские порно игры для взрослых онлайн бесплатно
онлайн игры для взрослых знакомства
взрослые игры 2014 смотреть онлайн
игра онлайн взрослые танки бесплатно
развивающие игры для взрослых онлайн бесплатно
игра викинг для взрослых играть онлайн
развивающие игры для всех взрослых онлайн
бесплатные онлайн игры пазлы для взрослых
играть онлайн игру стрелялки для взрослых
взрослые игры видео смотреть онлайн
взрослые игры фильм 2017 смотреть онлайн бесплатно
интеллектуальные игры для взрослых ру онлайн
онлайн игры для взрослых 2015
игры для взрослых играть онлайн бесплатно стрелялки
игры онлайн бесплатно андроид для взрослых

20 WilliamChulp | E-mail | Web | 9. května 2018 v 11:23 | Reagovat

<a href=http://texaschemist.org>http://texaschemist.org</a> - texaschemist online review, texaschemist online

21 Jamesflups | E-mail | Web | 16. května 2018 v 21:18 | Reagovat

<a href=https://mgkl.ru/uslugi/khirurgicheskoe-lechenie-katarakty>восстановление зрения с LASIK(ЛАСИК) в московской глазной клинике</a> - катаракта факоэмульсификация, Удаление катаракты.

22 Stanleytaund | E-mail | Web | 7. června 2018 v 20:09 | Reagovat

<a href=http://shop-steam.pro/>стим аккаунты</a> - Steam Desktop Authenticator где скачать, продажа аккаунтов steam

23 HaroldRah | E-mail | Web | 7. června 2018 v 20:36 | Reagovat

<a href=http://hydra18.biz>hydra</a> - hydra ссылка, hydra ссылка

24 Georgesah | E-mail | Web | 9. června 2018 v 20:03 | Reagovat

<a href=https://obnallpro.cc/showthread.php?t=8687>вывод с блока  по 115фз</a> - оптимизация ндс, выведем деньги с заблокированного счета.

25 RobertFatly | E-mail | Web | 9. června 2018 v 21:41 | Reagovat

https://www.rusalochka.asia/tailand-ekskursii-v-pattaje/shou-transvestitov-v-pattaje/351-shou-dlya-vzroslykh-v-pattaje-bolshoj-glaz-big-eye - экскурсия камбоджа паттайя, отзывы экскурсии паттайя.

26 Henrynon | E-mail | Web | 17. července 2018 v 1:53 | Reagovat

достойный веб ресурс http://kaktus24.co

27 MarkFem | E-mail | Web | 12. září 2018 v 16:14 | Reagovat

shop ban viagra mua o dau
<a href="http://viagrafanlux.com">100 mg viagra lowest price</a>
symbicort 320 9 wirkung viagra
[URL=http://viagrafanlux.com#viagra+for+sale ]sildenafil 100 mg[/URL]

28 MarkFem | E-mail | Web | 13. září 2018 v 19:17 | Reagovat

remodulin generic viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra without a doctor prescription</a>
codiclear dh generic viagra
[URL=http://viagrafanlux.com#sildenafil+cost ]viagra for women[/URL]

29 MarkFem | E-mail | Web | 13. září 2018 v 23:19 | Reagovat

nasacort generico do viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra pill</a>
novaya viagra 2014 world
[URL=http://fanluxviagra.com#viagra+50mg ]viagra coupon[/URL]

30 MarkFem | E-mail | Web | 14. září 2018 v 1:16 | Reagovat

sildenafil viagra prices
<a href="http://viagrafanlux.com">sildenafil citrate</a>
precio viagra generica en farmacias
[URL=http://viagrafanlux.com#where+to+buy+viagra ]buy viagra[/URL]

31 MarkFem | E-mail | Web | 14. září 2018 v 2:18 | Reagovat

miss howard stern 2014 viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">buy viagra online</a>
effetti viagra 100
[URL=http://viagrafanlux.com#viagra+for+women ]viagra without a doctor prescription[/URL]

32 MarkFem | E-mail | Web | 14. září 2018 v 4:31 | Reagovat

best way buy viagra online
<a href="http://viagrafanlux.com">where to buy viagra</a>
fenilbutazona calcica 200mg viagra
[URL=http://fanluxviagra.com#viagra+100mg ]women viagra[/URL]

33 MarkFem | E-mail | Web | 14. září 2018 v 6:45 | Reagovat

viagra vs cialis 2013 chevy
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra coupon</a>
celular galaxy s4 generico do viagra
[URL=http://fanluxviagra.com#buy+sildenafil+online ]viagra 100 mg[/URL]

34 MarkFem | E-mail | Web | 14. září 2018 v 15:11 | Reagovat

best online source for generic viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">generic viagra</a>
anna sedokova viagra online
[URL=http://fanluxviagra.com#viagra+jelly+online+mail-order+pharmacies ]viagra coupon[/URL]

35 petraFem | E-mail | Web | 16. září 2018 v 18:20 | Reagovat

comprar viagra generico foro sol
<a href="http://viagraluxfan.com">womens viagra</a>
remedio para sinusite generico do viagra
[URL=http://viagraluxfan.com#viagra+on+line ]generic viagra available[/URL]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama